Servisní technik zdvihacích zařízení

Náplň práce

  • servis, montáže, inspekční prohlídky zdvihacích zařízení

Požadavky

  • ÚSO,SPŠE – obor elektro vyhl.50 par.6
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, znalost problematiky zdvihací techniky
  • Min 3 roky praxe, nejlépe v oblasti servisu zdvihacích zařízení (jeřáby) příp. výtahy
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní stav – práce ve výškách
  • Znalost práce na PC
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Samostatnost, komunikace při jednání se zákazníkem, spolehlivost, odpovědnost, schopnost se učit

Nabízíme

  • Zajímavá práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost odborného růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. milos.jochman@iteco.cz

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.